une jam nje 16 vjecare

une jam nje 16 vjecare

une jam nje 16 vjecare dhe nuk me kan ardhur menstrual kam ber edhe edhevizita edhe me than qe je mir po nuk po me vjejn jam ne hall shum temadh me jepn ne pergjigje qfar munte bej mun te pi je ilac qe temevin

         

Një koment për “une jam nje 16 vjecare”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse është krejt në rregull edhe cikli do të vie,pa merak.Dr premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: