turpi

turpi

Pershendetje jam nje djal 19 vjeqar jam nga Peja ei kom disa pribleme nuk kam vetbesim e kom punen qe mduhet me komuniku me njerz por zakonisht mnodh me femna kur vin ka 2 a 3 mrreh zemra shpejt mkap nifar sikleti skuqna nuk e kam zerin normal dhe skam deshir me shku pastaj kisha dasht mem ndihmu dikush qe e ka pas kit problem ose dikush prej stafit me rrit vetbesimin se shum keq mu ndi njeri kshtu si djal jam i terhjekshum por ky sen ma shpif

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: