Trauma

Trauma

Jam duke jetuar ne Amerik ket vit dhe kam filluar terapi ne lidhje me trauma kur kam qene femije. Ketu me kan dhene diagnoz PTSD mirepo problemi eshte se terapia zhvillohet ne gjuhen angleze dhe nuk po ndihem qe po mund te shpreh ndjenjat e mia saktsisht. A ka mundsi me fol me dike nga Kosova permes Skype apo qfar rekomandoni. Nuk kam asnje person aq te afert qe flet shqip

         

Një koment për “Trauma”

 1. admin says:

  Pershendetje Anonim,

  Faleminderit qe na ke shkruar.
  Gjate dites se marte, te merkure dhe te enjte, webfaqja http://www.nukjevet.net, ofron konsulta online permes chat-it. Ju ftojme te kyqeni ne chat gjate ketyre diteve dhe te bisedoni me psikologet tane. Oraret e chat-it mund ti gjeni ne rrjetet tona sociale dhe ne ballinen e webfaqes.

  Te urojme nje dite te mbare,
  Stafi NukJeVet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: