This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri Oct 23 21:36:54 2020 / +0000 GMT

trauma


Pershendetje dhe ju falenderoj per punen e paludhur qe beni !
Une jam 22 vjec dhe para 6 muajsh kam pesuar nje traume emocionale nga stresi . Mesa kam lexuar kam ptsd . Mendoja se do kalonte por cdo dite e me keq , kam ankth depresion , mendime vetvrasese , nuk jam me ai qe isha , kam mangesi ne komunikim ne perqendrim ne kujtese , me eshte shkaterruar truri . A ka sherim kjo semundje apo duhet te vras veten sepse nuk jeteoj dot keshtu . Ju lutem me ktheni pergjigje 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Post date: 2020-09-11 05:48:22
Post date GMT: 2020-09-11 05:48:22
Post modified date: 2020-09-11 05:48:22
Post modified date GMT: 2020-09-11 05:48:22
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com