trauma

trauma

Pershendetje dhe ju falenderoj per punen e paludhur qe beni !
Une jam 22 vjec dhe para 6 muajsh kam pesuar nje traume emocionale nga stresi . Mesa kam lexuar kam ptsd . Mendoja se do kalonte por cdo dite e me keq , kam ankth depresion , mendime vetvrasese , nuk jam me ai qe isha , kam mangesi ne komunikim ne perqendrim ne kujtese , me eshte shkaterruar truri . A ka sherim kjo semundje apo duhet te vras veten sepse nuk jeteoj dot keshtu . Ju lutem me ktheni pergjigje 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: