Tradhetia

Tradhetia

Pershendetje, po dal drejt ne tem, njihem me te dashurin tim qe 10 vite, tani mora vesh per nje tradheti nga ana e tij, nje vajze me dergoi fotot qe kishin ber ne shtrat me te, kjo pune kishte zgjatur diku 5 muaj, me kerkoi falje dhe nuk do perseritet kurr me tha,nderkohe ndihem e pavlere, zgjodha qe ta fal pasi 10 vite me te per mua do te thote shume, por nuk me hiqet ajo fotoja nga koka,kur e shoh te dashurin sa ndjej dashuri ne te njejten kohe urrejtje,ndihmomeni me tregoni si mund ta kaloj ket situat, si mund ti besoj perseri? Ka ndodhur kete jave kjo ndodhi

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: