Therrje ne anen e majt te gjoksit

Therrje ne anen e majt te gjoksit

Pershendetje, qdo nate kur bie te flej, kam therrje ne anen e majt te gjoksit, lart.
Therrja eshte shum e shpejt, 1-2 sekonda dhe kalon… Ndonjehere ndjej edhe plogeshti kur me therr gjoksi.
2 here kam qene tek doktori, e kam bere EKG e zemres, me ka thene qe je mire.
Por deshta ta dij se qka mund te jete ne pyetje…
Faleminderit paraprakisht.

         

Një koment për “Therrje ne anen e majt te gjoksit”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Ky shqetesim mund te jete nga dhimbja e muskujve nderbrinjor. Megjithate ju propozoj nje vizite te kardiologu, per te eliminuar patologjite e mundshme te zemres.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: