te zbavitesh

te zbavitesh

gjithmon shpresoj qe ne te ardhmen te zbavitem me shum.Deshiroj qe te di pse un dua te luaj me lodra femirore ndersa kur isha femi gjithmon i uurreja.Ju lutem tregomni!

         

Një koment për “te zbavitesh”

  1. Dr. Elisa Berdica - Psikologe says:

    I dashur Toni. Ju po shkruani qe keni deshire te luani me lodra feminore. Per cfare lodrash saktesisht e keni fjalen? Mund te mi shpjegoni ne detaje se me cfare luani dhe si ju ben te ndiheni? Sa vjec jeni? Pse ju shqeteson kjo gje? Ju lutem me tregoni keto detaje qe te mund te ju jap nje pergjigje me te plote.Pres te na shkruash serish!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: