Testiset

Testiset

Pershendetje jam.nje djal 39 vjeq kam probleme ne te dy testikujt kam delatime te lehta varicocelle ,urologu ma ka shkru ne raportin gjat kontrolles qe kam ba ,ne te dy testiset ka delatime te lehta varicocelle,doktor a mundeni me ma shpjegu kete fjal ( varicocelle) qka do me thon se nuk po e kuptoj ,edhe a mundesh mem spjegu diqka rreth kesaj semundje,. Urologu me ka qit nje antibiotik me emnin Woff 500 mg per 8dit i kam mi perdor ,mirepoprap po kam dhimbje nga nje her her ne testisin e majt e her ne te djathtin ,falemindertit

         

Një koment për “Testiset”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Pershendetje,
    Nese keni zgjetim te lehte te venave te testisit, nuk keni nevoje me marr terapi. Nese keni ndonje shqetesim lajmeroheni te urologu i cili do te ju viziton dhe do ta vlereson se a keni nevoje per trajtim.
    Gjithe te mirat,
    Dr.Shkelzen Elezaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: