Testikujttt

Testikujttt

Prsh ne testikuj kam nje rrumbullak permbi testikulin e djatht dhe ne te majtin dhe ne fund te testikujve verej nje kokerrz te vogel a mund te me keshilloni se qfar eshte kam frik dhe jam i shqetsuar kete problem e kam rreth 4 viteve me ndihmoni ndokush ju lutem

         

Një koment për “Testikujttt”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Nese ju keni dhimbje ne testikuj, prezenca e cistave nuk shkakton dhimbje. Sa i perket menyres se trajtimit, ajo mvaret nga madhesia dhe vendndodhja e cistave. Nese jane te vogla nuk kerkojne ndonje trajtim, por vetem percillen kohepaskohe klinikisht dhe me ultraz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: