testikujt

testikujt

Pershendetje kam ven re mbi te dy testikujt kam dy si kokrra te buta kur i prek e djathta me dhemb me shum te lutem me jep nje pergjigje flm

         

Një koment për “testikujt”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe ke shkruar ketu!
    Te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku Urolog i cili do te mund te jape nje informacion specifik pas vizites, duke qene se keni dhimbje duhet pare nga afer se cfare e shkakton.

    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: