Testikujt

Testikujt

Pershendetje jam 21 vjec dhe kam 1 vit e ca q kam prb me ereksionin
Penis sm ngrihet totalisht gjat marrdhenjes dhe n mengjes skam ereksione
Gjjthashtu mduket sikur testikujt m jan zvogeluar paksa
Cfar mund t kem
Nuk mund t shkoj n doktro sepse jam jasht shtetit dhe n shqiperi kthehem per disa muaj

         

Një koment për “Testikujt”

  1. Anonymous says:

    Si te ka ndodhur kjo vetvetiu apo ke perdor ndonje medikamen qe ka mundur te shkaktoj kete problem?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: