Testikuj

Testikuj

Pershendetje un jam 20 vjeq e kam lindur me nji testikuj po tashi kam pak problem se kur punoj ose gjat kohesh qe bej levizje te ndryshme kam pak dhimbje te lehta me shum shqetesim ne damarin qe lidh testikun rreze kofshes kjo me ndoll edhe kur kollitem a kam naj problem te madh mw kte tashi po kam frig se mdoll naj gja kur baj edhe aktivitete sportive a ka naj menyr qe kjo te parandaloher nje keshill nqs mundeni flm

         

Një koment për “Testikuj”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Per keto shqetesime qe keni ju duhet te lajmeroheni per vizite te Urologu i cili do te ju ekzaminoj dhe do te ju pershkruaj terapine eventuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: