Testikuj

Testikuj

Kisha ber nj pyetje ku flisja per dhimbjen n testikuj dhe q kisha ber eko e cdo gj dukej normale dhe gjithashtu doja dija A KA NDONJ SHKAK TJTR DHIMBJA N TESTIKUJ Q SDUKET N EKO ?
dhe pergjigja q mora ishte e njejta pergjigje q u thuhet t gjithve “kryej eko etj etj”

Doktor dua tu pergjigjeni vetem pyetjes m lart me shkronja t medha

         

5 komente për “Testikuj”

 1. An says:

  Edhe un kam dhimbje ne testikuj dhe doktori me dha Doreta 37.5 per 15 dite
  Kam ber eko dhe spermiograme dolen ne rregull
  Shko konsultohu me nje mjek serish ..
  Evin Dani klinika Dani mbrapa prokurorise ne Tirane flmz

  1. Xxx says:

   Kam shkuar tek Dani dhe t njejtin medikament m dha po pa asnje efekt

 2. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  KA EDHE SHKAQE TE DHIMBJES SE TESTISEVE TE CILAT NUK VEREHEN ME ECHO, POR PARAPRAKISHT JU DUHET TE VIZITOHENI TE UROLOGU, SE PA JU VIZITU NUK MUNDET ASKUSH ME JU DIAGNOSTIKU SE NGA PO JU VIE DHIMBJA E TESTISIT.

  1. Xxx says:

   O doktor e kam shkruan n lajmerim q kam ber eko dhe ka dal cdo gj normale
   E kam ber 3 her kte lajmerim e mkeni kthyer t njejten pergjigje
   A i lexoni lajmerimet ju apo thjesht kaloni rradhen???

   1. admin says:

    Pershendetje,

    Ajo qe doktori ju ka sqaruar eshte qe, nese ne ECHO gjithcka ka qene ne rregull, atehere duhet te beni nje vizite fizikisht tek mjeku, sepse eshte e pamundur te kuptoje ne forme te tille nese ka dicka qe nuk shkon.

    Ju urojme gjithe te mirat,
    Stafi NukJeVet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: