testi pozitiv

testi pozitiv

pershendetje julutem mu pergjigj kam ber testin 4her para ciklit meka dal pozitiv vija e dyt shum e zbeht me 11shkurt kam pas menstruacione por sod me erdh prap cikli a mundet testi te del pozitiv mos me qen 7zan spo kuptoj pse me ndodh kjo ju lutem me kthe pergjigje

         

Një koment për “testi pozitiv”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse keni pasur cikël menstrual,nuk mund të jeni shtatëzanë. Largni dilemat me një analizë gjaku Beta HCG dhe definoni situatbn e juaj me mjekun Gjinekolog. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: