terrim para syve

terrim para syve

Pershendetje qe nje koh te gat e kom ni shqetesim me ndodh te me bie terrim para syve shpesh dhe po ashtu nese dal ne diell
bej ndonje gje me bie terrim edhe kembet edhe duart me rrin gjithmon te ftofta dhe po ashtu edhe tensonin e kam pak te ulet dhe doja te dija cilat jan shkaqet qe me ndodh apo eshte ndonje semundje ..edhe qysh sherohet qeky sen nese keni informacion me fal per pengesen

         

Një koment për “terrim para syve”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Pershendetje,

    Zakonisht te personat e moshes se re ka momente kur shtypja jo e kenaqshme e gjakut paraqitet te jete fajtore per abkesa te tilla. Sidomos gjate muajve te stines se veres kur enet e gjakut jane te relaksuara. Ju duhet qe te vizitoheni te Mjeku Familjar i cili pastaj do te ju kerkon qe te kryeni ekzaminimet plotesuese te nevojshme per rastin tuaj.
    Gjithe te mirat,
    Dr. Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: