Te shendoshem ne kembe

Te shendoshem ne kembe

Gjithmone kam qene kshtu dhe kam deshire te trashem nga kembet

         

Një koment për “Te shendoshem ne kembe”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe ke shkruar.
    Te sugjerojme te kujdesesh per dieten duke perfshire nje shumellojshmeri ushqimesh dhe 4 vakte ne dite te pakten, per te shtuar peshe vetem ne pjesen e kembeve aktiviteti fizik do te te ndihmonte. Konsultohuni me ndonje instruktor fitnessi i cili do te ju tregoje edhe ushtrimet e duhura per pjesen e kembeve.
    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: