Te ndihmojme dike

Te ndihmojme dike

Pershendetje! Nepermjet miqve te mi ne Pakistan, kam ndjekur nje lojtar te nje sporti popullor atje (Kabaddi), i cili eshte shume i zoti dhe punon shume, me shume pasion per sportin e tij. Por sic ndodh ne vendet e varfera, nuk perkrahet nga qeveria e tyre. Mendoj se eshte nje mekat qe te mos mbeshtetet financiarisht per te arritur suksesin qe meriton. Personalisht nuk e mbeshtes dot sic do te duhej, por do te doja keshilen tuaj nga eksperte se si mund ta ndihmojme financiarisht, nese ka menyra se si mund te arrihet. Eshte e rendesishme te ndihmosh njerez qe kane potencial per te arritur sukses, qe punojne me shume pasion, sidomos ne fusha qe nuk mbeshteten nga institucione, sic eshte sporti. Shpresoj te me jepni nje orientim. Faleminderit!

         

Një koment për “Te ndihmojme dike”

  1. XYZ says:

    Nuk eshte kjo faqe per me lyp ndihma financiare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: