synet

synet

Pershendetje
Dua te behem synet , por me kane thene qe pas operacionit ka dhimbje te medha sepse koka (glans) e penisit eshte shume e ndjeshme , a eshte e vertet ?

         

Një koment për “synet”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Po, eshte e vertete. Per nje kohe ju do te keni dhombje ne lekuren e gllansit te penisit sepse do te mungoj lafsha e cila e ka mbulu koken e penisit dhe e ka mbrojt nga ferkimi, mirepo me kohe ajo do te ju kaloj sepse lekura e gllansit ntraahet, dhe nuk do te ndieni me shqetesime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: