sykaltroshja

sykaltroshja

kam mardhenije me te dashurin por nuk mund te ndjej knaqsi prandaj lindin dhe grindjet midis nesh te lutem me ndihmo si mund te ndjej orgazm per ti treguar dhe atij qe e dua

         

4 komente për “sykaltroshja”

 1. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

  pershendetjetheksoni qe nuk mund te perjetoni kenaqesine ne marredheniet seksuale me te dashurin tuaj. A ka qene kjo qdohere prej momentit qe keni filluar te keni marredhenie apo koheve te fundit. Sugjerimi im do te ishte qe ne vend qe te grindeni te bisedoni, te sqaroni qdo dileme tuajen dhe te tij dhe te mundoheni te gjeni gje te perbashket qe ju pelqen dyve.

 2. Syzeza says:

  Mungesa e orgazmit ne te shumten e rasteve eshte ne baza nervore, e rrallehere ne ato fizikeorganike. Per te arritur nje femer ne orgazem gjate marredhenies seksuale me partnerin ajo duhet te jete fillimisht psiqikisht e qete dhe e pregaditur dhe e gatshme per nje gje te tille. Nuk ke spjeguar cfare lidhje keni? Prej sa kohe jeni bashke? A eshte lidhje serioze? Te gjitha keto pika ndikojne edhe ne te ndjerit e qete seksualisht dhe ne te arritur te orgazmit. Tjetra, nuk ke spjeguar se a ndjehesh e plotesuar seksualisht nga partneri? A ka ai problem gjate marredhenies? Edhe nje gje – dashuria nuk lidhet me te arriturit e nje orgazmi. Dashuria e tejkalon ate. Poqese ju duheni edhe orgazma do te arrihet me kohe, vetem duhet te jene psiqikisht te qete dhe OK me ate cfare beni

 3. sykaltroshja says:

  po fakt esht qe jom shum nervoz ju faleminderit per keshilla me ate jam qe 3 vite bashk kemi lidhje serioze tgjitha mi plotson partneri edhe me terheq seksualisht ama momentin qe bejm seks un nuk ndiej absolutisht asgje mund te jet edhe nga baza nervore por nuk e di ju falenderit

 4. Anonymous says:

  jam martuar qe 18 dhjetor ibaj 3 vjet mares kajher kur t eajm sex akm ndjes po kajer jo skom ndjejea hiq sidmos kohet efundt jam shum nervoe se ai ahst guret e kur po vjen skom beism edhe shum nta kisha pas n kishell me di tpi juve amun me kna ma rehir seks edhe mauna me pas ma shlir ma rradhnje tluntrgomni

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: