Sygjetim per stafin

Sygjetim per stafin

Pershendetje stafi nderuar..Ju pergezoj per punen qe Beni..Kam nje keshille ose sygjerim si mund ta quaj ..Do doja qe te hapnit nje chat ose ketu te komunikojme edhe ne qe bejm pyetjet me njeri tjetrin te ndajme keshille a per ankthin ose probleme te ndryshme qe kemi.Keshtu mund te ndihmojme dhe lehtesojm njeri tjetrin.Se di a eshte e mundur te behet..Me perpara keshtu ka qen qe pergjigjeshim dhe ne pyetjeve te derguara dhe postohej direkt mendimi Jon..tani ndryshe po funksionon
Edhe nje pyetje per te folur ne chat me psikologet a duhet email apo futesh direkt me emrin.flm

         

2 komente për “Sygjetim per stafin”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Faleminderit qe je pjese e familjes NukJeVet dhe ndane kohe te na sygjerosh.

  Online chat per te folur ne menyre personale me ekspertet e faqes sone e kemi ne dispozicion te marteve dhe te merkureve nga ora 21:00 deri ne 22:00, per kete sherbim nuk ke nevoje per email, vetem nje nickname.

  Sa i perket komenteve ato gjithmone jane administruar nga stafi i NukJeVet per arsyje te ndryshme, nder to dhe me kryesorja eshte te mos kete komente me sygjerime jo adekuate te cilat mund te lene pershtypje te ndryshme ne persona te ndryshem. Prandaj une te sygjeroj ne rast se ke komente te cilat mund te jene ndihmese per komentuesit e tjere te NukJeVet, shkruaji ato, dhe permes administratorit te faqes vleresohen nese duhet postuar apo jo.

  Dite te mbare,
  Faleminderit,
  Stafi NukJeVet.

 2. Kiki says:

  Ok shume faleminderit .Jeni shume te mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: