Strijat

Strijat

Pershendetje desha te di rreth strijave nese eshte e mundur zhdukja e perhershme e tyre dhe cfar te perdor kam hargjuar shum para me cremra e vajra pa asnje efekt me jan shfaqur gjate shtatzanis kam ne bark vitheve kukave kembeve pres Pergjigjen tuaj faliminerit gjithsesi kalo Mir

         

Një koment për “Strijat”

  1. MD. Dialeta Dauti says:

    E nderuar,
    Pai keni provuar kremera atehere ju mbetet te vizitoni ndonje klinike estetiko kirurgjike ku kane menyra me radikale te heqjes se tyre.
    Me nderime

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: