Stresi,Ankthi

Stresi,Ankthi

Pershendetje, deshta te ju pyes te gjith ju qe keni problem me frike dhe ankth tabletat Fluoxetin 20 mg a keni perdor dhe a ju kan ndihmuar per ekte ceshtje

         

2 komente për “Stresi,Ankthi”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Lindushe, konsultoje psikiatrin e psikologun, mos perdor barna pa rekomandimin e mjekut!

    1. Anonymous says:

      Faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: