stresi

stresi

Pershendetje po du me nda ni shqetsim me juve ndoshta mundeni mem ndihmu jom kon shum person i qet qe i kom mbajt sendet n veti kom pas shum stres shqetsim merzi amo se kom shpreh tash jom bo shum person agresiv smuj me duru kerkon pi lendoj krejt personat e afert t familjes sidomos rasti i fundit qe mka prek shum e kom shty nanen tem i kom thon fjal t kqija pa pas faj sen veq mka kap nervoz se kom kontrollu veten kom thy sene n shpi edhe dashta me cek qe jom e fejume dhe me partnerin gjdo dit veq mendoj mu nda smenoj mir kurgjo veq gjdo dit thom po du mu nda e du shum edhe masi t qetsohna i thom vetes qka jom tu bo jom pishmon sun jom te kuptu spo di as ku mu drejtu .

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: