Stresi

Stresi

Prsh jam nje vajz 27 vjeçe dhe nuk po ndihen mir nga ana emocionale ndihem cdo dit e merzitur e lodhur nuk kam durim aspak grindem me çdo person nuk arrij te kontrolloj nervat jam shum e stresuar. Faleminderit nese me ndimoni

         

Një koment për “Stresi”

  1. Enkel Bulica says:

    Pershendetje Ela. Ajo qe eshte e rendesishme te kuptohet eshte nese kjo gjendje e luhatjes emocionale dhe irritimit eshte dicka e re, pra e koheve te fundit apo eshte dicka qe eshte prej shume vitesh. E them kete sepse nese kjo lloj gjendje eshte dicka e re per ty, mund te kete te beje me menyren se si po menaxhon nje ndodhi te koheve te fundit.

    Per me teper te lutem te me shkruash me shume.

    Gjithe te mirat
    Enkeli

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: