Stafilokokus aureus ne fyt

Stafilokokus aureus ne fyt

Pershendetje kam ber nje strisho te fytit dhe hundes dhe ne fyt me ka dal satiflokokus aureus kurse ne hund sum ka dal kurgjo a esht diqka serioze dhe a duhet trjatohet me antibiotik apo qka me ba ??

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: