This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Jan 23 7:49:48 2020 / +0000 GMT

stafilokokuPutja,,,jam 18 vjec duke lozur futbooll mu drmtua gjuri,, e bera operacion ,,tendona, mu ifektua me stafilokok ma hapen prap dhe ka 10 dit qe marr antiobiotik nga venat,por sot nuk mi hoqen penjet e opercionit te dyt se nje pe nuk eshte mbyllur mire,,ju lutem shume cfar kam se po humbas besimin,,pse nuk me eshte mbyllur plaga mire ,,nuk ka ngjyr nuk kam temperatyr,por kam frik,,ju lutem ,,me ndihmoni cfar te bej ,,, respekt,,ju lutem

 

 


Post date: 2019-01-08 08:19:55
Post date GMT: 2019-01-08 08:19:55
Post modified date: 2019-01-08 08:19:55
Post modified date GMT: 2019-01-08 08:19:55

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com