Spondilloza

Spondilloza

Përshëndetje stafi nuk je vet nqs ka mundesi dikush qe ka spondilloz ose ekspertet e kesaj lemie te më tregoj a sherohet spondilloza dhe terapite fizikale a jan të dobishme per spondilloz apo jo, dhe nga spondilloza a Mund të kem marramendje tek qafa te ndihesh shum rende sikur ke dicka ne qafe therrje ne gjoks e shpine dhe nganjeher midis shpaullave sikur te mblidhet dicka dhe nganjeher sikur më të meshu dicka më të shty më dicka një ndjesi falenderoj ata qe m pergjigjen

         

Një koment për “Spondilloza”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Konsultoje se pari mjekun tend e me siguri se ai do t’iu ekzaminoje, ben testet e analizat perkatese per te ditur se per cka behet fjale. Nes dyshon ne procese qe kane te bejne me unazat e qafes apo dicka te ngjajshme, duhet te konsultohet edhe fiziatri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: