This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Jan 21 8:30:45 2021 / +0000 GMT

Spiralja


Pershendetje deshta ta bej nje pytje kam pas mardhenie te pa mbrojtur por mas 33 orve kam mar tableten urgjente dhe ne diten e 4 pas asaj mardhenies te pa mbrojtur kam vendosur spiralen prej bakri dhe dua te them qe dita qe kam pasur mardhenie kisha qen me fertilitet a mund te ndodh shtatzania. Ju lutem nje pergjigje
Post date: 2021-01-12 14:38:47
Post date GMT: 2021-01-12 14:38:47
Post modified date: 2021-01-12 14:38:47
Post modified date GMT: 2021-01-12 14:38:47
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com