This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Jan 21 7:13:55 2021 / +0000 GMT

SpiraljaPershendetje deshta ta bej nje pytje kam pas mardhenie te pa mbrojtur por mas 33 orve kam mar tableten urgjente dhe ne diten e 4 pas asaj mardhenies te pa mbrojtur kam vendosur spiralen prej bakri dhe dua te them qe dita qe kam pasur mardhenie kisha qen me fertilitet a mund te ndodh shtatzania. Ju lutem nje pergjigje

 

 


Post date: 2021-01-12 14:38:47
Post date GMT: 2021-01-12 14:38:47
Post modified date: 2021-01-12 14:38:47
Post modified date GMT: 2021-01-12 14:38:47

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com