Spiralja

Spiralja

Pershendetje deshta ta bej nje pytje kam pas mardhenie te pa mbrojtur por mas 33 orve kam mar tableten urgjente dhe ne diten e 4 pas asaj mardhenies te pa mbrojtur kam vendosur spiralen prej bakri dhe dua te them qe dita qe kam pasur mardhenie kisha qen me fertilitet a mund te ndodh shtatzania. Ju lutem nje pergjigje

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: