This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sat Aug 15 4:50:23 2020 / +0000 GMT

sperma e kuqePershendetje ! Jam nje djale i martuar dhe kryej mardhenje te rregullta ! Kohet e fundit kam vene re se sperma me del si me njolla gjaku dhe jam shqetesuar! A eshte problematike kjo situate ?

Ju faleminderit shume !

 

 


Post date: 2019-02-19 20:29:14
Post date GMT: 2019-02-19 20:29:14
Post modified date: 2019-02-19 20:29:14
Post modified date GMT: 2019-02-19 20:29:14

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com