si te ngelem shtatzen

si te ngelem shtatzen

d premtimi jam 23 vjec po bej gati nje vit e gjysem ce dua te ngelem shtatzen por nuk e sht e mundur . kam ber vizit tek d AGRON YLLY dhe kisha prolaktinen shum te lart dhe jem mjekuar me dostinex por dhe partneri ime esht mjekuar me PROFERTIL . jemi shum te merzitur nuk po dime se cte bejm tjeter . ju lutem me ktheni nje pergjigjje . me falni per shcetsimin faleminderit.

         

2 komente për “si te ngelem shtatzen”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Trajtimi i rasteve si i juaji nuk mund te shpjegohet me tekst,por duhet trajtim tek gjinekologet qe miren me kete problematike,pasi po shihet qe edhe bashkeshorti i juaj po perdore terapi.Dr Premtimi

  2. eda says:

    D PREMTIMI faleminderit shum per pergjigjjen por amund tju bej dhe nje pyetje? gjat kohes ce perdoret profertili cfar gjerash nuk duhet te konsumoj bashkshorti im ? faleminderit shum respekte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: