si te mbetem

si te mbetem

pershendetje jam e fejuar na kalojm shum mir po problemi esht se ai po don me pas fmi un pi thom esht heret dhe sa her kemi mardhenie ai leshon spermen nuk po muj me dit ajom shtatzen vetem se behem shum nervoz tung

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: