sindromi i ovarit polecistik

sindromi i ovarit polecistik

Pershendetje.Cfare ushqimesh duhet apo nuk duhet te kosnsumojne personat qe vuajn nga sindromi i ovarit poleksitik.

         

Një koment për “sindromi i ovarit polecistik”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Rekomadohet më shumë aktivitet fizik,nërsa të preferuar janë peshqit,perime dhe pemë,vaji i ullirit ,bukë integrale etj etj Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: