Si te zgjatem

Si te zgjatem

Pershendetje jam 16 vjec dhe jam1.72 i gjat doja te konsultohesha me nje nga ekspertat cfar me keshillon te bej

         

Një koment për “Si te zgjatem”

 1. admin says:

  Pershendetje Ani,

  Zgjatja trupore e njeriut perfundon ne moshen 25 vjecare, qe do thot qe procesi i zgjatjes tek ti sapo ka filluar. Gjatesija trupore varet edhe nga predispozitat gjenetike, qe do thot qe e trashigon nga prinderit apo familjaret e afert.
  Nese deshrion te arrish nje gjatesi trupore sa me te larte, do te keshillonim qe te merresh me sport (me basketboll, vrapim, not etj), dhe te konsumosh sa me shume fruta dhe perime.
  Gjithe te mirat,
  Stafi nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: