Si te shtoj ne pesh

Si te shtoj ne pesh

Pershendetje, nuk di as vet si rash ne ketr kontakt mirpo jom lodh me gjendjen time fizikisht, shpirtnisht e tonat qe besa. Jom nan e ni vajzr 9 muajshe edhe e ushqej sigurisht me gji po edhe me ushqime solide. Jom bo teper e holl si shtag 24 vjeqare 1,65cm 46kg. Edhe kush tqohet nkam ma bon MA SHNOSH QIKA SE ti 😔

         

Një koment për “Si te shtoj ne pesh”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    L.V. je nene dhe ke femije te vogel qe e ushqen me gji. Kjo kerkon qe ju te perdorni ushqim sa me kualitativ, produkte te qumshtit e mishit, peme e perime sa me teper.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: