Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/si-te-shprehem/
Export date: Thu Oct 1 13:14:29 2020 / +0000 GMT

Si te shprehem


Pershendetje te gjithve!
Jom nje vajz 21 vjece per ni koh te gjat kam fol me nje djal her pas here dhe na u shkeputshin kontaktet per aryse te ndryshme un asnjeher nuk jam qel me te nuk jam shpreh per at qfar ndjej per te dhe as nuk kam dal asnjeher me to mirpo se di pse gjithmon e mendoj e kom nzemer mirpo jam pak e mbyllur momentalisht nuk jam duke fol mirpo a osht keq qe vajza tija shpreh e para ndjenjat a me propozoni ti flas e te shprehem edhe pse nuk di nga tija filloj apo tija le kohes ju lutem me ndihmoni sepse ndihem konfuzee faleminderit paraprakisht
Post date: 2019-09-06 13:33:05
Post date GMT: 2019-09-06 13:33:05

Post modified date: 2019-09-06 13:33:05
Post modified date GMT: 2019-09-06 13:33:05

Export date: Thu Oct 1 13:14:29 2020 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com