This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Oct 1 12:04:58 2020 / +0000 GMT

Si te shprehemPershendetje te gjithve!

Jom nje vajz 21 vjece per ni koh te gjat kam fol me nje djal her pas here dhe na u shkeputshin kontaktet per aryse te ndryshme un asnjeher nuk jam qel me te nuk jam shpreh per at qfar ndjej per te dhe as nuk kam dal asnjeher me to mirpo se di pse gjithmon e mendoj e kom nzemer mirpo jam pak e mbyllur momentalisht nuk jam duke fol mirpo a osht keq qe vajza tija shpreh e para ndjenjat a me propozoni ti flas e te shprehem edhe pse nuk di nga tija filloj apo tija le kohes ju lutem me ndihmoni sepse ndihem konfuzee faleminderit paraprakisht

 

 


Post date: 2019-09-06 13:33:05
Post date GMT: 2019-09-06 13:33:05
Post modified date: 2019-09-06 13:33:05
Post modified date GMT: 2019-09-06 13:33:05

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com