Si te shprehem

Si te shprehem

Pershendetje te gjithve!
Jom nje vajz 21 vjece per ni koh te gjat kam fol me nje djal her pas here dhe na u shkeputshin kontaktet per aryse te ndryshme un asnjeher nuk jam qel me te nuk jam shpreh per at qfar ndjej per te dhe as nuk kam dal asnjeher me to mirpo se di pse gjithmon e mendoj e kom nzemer mirpo jam pak e mbyllur momentalisht nuk jam duke fol mirpo a osht keq qe vajza tija shpreh e para ndjenjat a me propozoni ti flas e te shprehem edhe pse nuk di nga tija filloj apo tija le kohes ju lutem me ndihmoni sepse ndihem konfuzee faleminderit paraprakisht

         

Një koment për “Si te shprehem”

  1. akop says:

    pershendetje nashta un sjom i duhuri me tjep pergjigjje amo po tfoli diqka qe edhe na djemt e kem. un tkisha thon qe nese qaj djali qe shkrun me to tpelqen qaq shum sa ki qef me pas diqka me to un nuk shoh kurfar gabimi qe nese ebon hapin e par ti e ja shpreh dashnin . mos harro se edhe djemt e kan problem me ja shpreh dashnin ni femres qe i pelqen jo qe nuk dojn po ka djem shum tmarrshem njo nder ta jom edhe un. nashta ai djali ka dasht me tshkru sdisa her po osht tut edhe nuk osht marre qe edhe ni femen me bo hapin e par per dikon qe e don, nashta qaj hap i par qe e bon tii ata e shliron edhe shprehet edhe ai per dashnin qe ka per ty. ishalla tkom ndihmu sadopak amo per ni njeri qe e don nuk ki pse me menu qe ti me ja shpreh dashnin e para osht gabim. edhe kohes ski nevoj me ja lon se nqoft se qaj djal osht i marrshem jepja ti krejt kohen e botes aj ska me guxu me bo hapin e par e mu shpreh . kshtu qe kurgjo nuk osht mi ndihmu pak . ishalla bohesh sa ma shpejt me to .
    kalo mir

Leave a Reply to akop Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: