Si te komunikoj me nje psikolog

Si te komunikoj me nje psikolog

Ju lutem stafi Nuk je vet.Si mund te komunikoj me nje psikologe te faqes tuaj..Ndihem ne nje gjendje te rend psikologjike do doja te flasija me ju..Ku mund te futem ?

         

Një koment për “Si te komunikoj me nje psikolog”

  1. admin says:

    Pershendetje Tila,
    Te falenderojme qe na ke shkruar. Te ftojme te futesh ne faqen http://www.nukjevetem.al ne chat dhe te bisedosh drejtperdrejt me nje nga Psikologet e faqes. Po te nis edhe oraret e chatit https://www.nukjevetem.al/orari/ si dhe nje video sesi mund te fillosh chat https://www.youtube.com/watch?v=ZjcLbXs-QxM&ab_channel=FondacioniTogetherAlbania
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: