Si ta kontaktoj kryeministrin

Si ta kontaktoj kryeministrin

Kam nje problem dhe dua ta Kontaktoj kryeministrin e shqiperis edi rama a di ndokush ndonje faqe online

         

3 komente për “Si ta kontaktoj kryeministrin”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Kryeministrit mund te shkruash ne faqen e tij zyrtare ne Facebook, ne Twitter ose ne Instagram.
  Nuk jemi te sigurte se sa pergjigjet ne gjitha pyejtet qe merr, por nje mundesi tjeter eshte poashtu qe ti dergosh nje leter me poste tek Kryeministrija drejtuar personalisht Edi Rames, pasi qe mundesija te marresh nje pergjigje eshte me e madhe.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

  1. Eshte e rendesishme says:

   I kam shkruar ne instagram por pa sukses a ka ndonje mundesi tjeter perveq ketyre qe mi keni cekur me lart

   1. admin says:

    Pershendetje,
    Nese nuk ke mundru ta kontaktosh me te ne rrjetet sociale, athere me se mire te ja dergosh nje shkrese me shkrim ne adresen e Kryeministrise. Pasi qe cdo shkrese protokolohet, ndoshta do marresh pergjigje.
    Suksese
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: