Si ta di a jam i dashuruar ?

Si ta di a jam i dashuruar ?

Pershendetje, deshta ta bej nje pyetje qe kerkon nje pergjigje se a jam me t vertet i dashuruar pas nje vajze apo thjesht e genjej veten kot, per mua nuk ka kurfar verejtje por un kam ndjenjen sikur diqka nuk shkon bashk kur flas me te me jep dashuri te tepruar qe me bezdis…

         

Një koment për “Si ta di a jam i dashuruar ?”

  1. Erduan Kllobucishta says:

    Pershendetje:
    Uroj te jeni mire! Nese mendon se eshte e tepert sigurisht qe duhet te vendosesh kufi dhe ti tregosh gjerat qe do nese e konsideron veten ne nje lidhje te tille.
    Cdo te mire,
    Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: