Si ta bej shokun te dashurohet ne mua?

Si ta bej shokun te dashurohet ne mua?

Pershendetje!
Jam nje djal 27 vjec dhe jam bisexual. Kam filluar te dashurohem ne kolegun tim te cilin e kam shok te ngusht. Ndonjehere dyshon se edhe ai eshte gej. Une dua qe ai te dashurohet tek une. Si mund te veproj?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: