Si me hek dor nga pornografia

Si me hek dor nga pornografia

Pershendetje jam nje djal 17 vjet me duhet ndihma juaj po filloj me temen un prej moshes 12 vjecare ja kom nis me pa pornografi dhe me masturbu pothuajshe cdo dit dhe pyetje tjeter a ka problem qe kohet e fundit me shum shoh video me lesbike dhe eksistohem me shum se sa me video vajz me djal dhe dua nje keshill si te hek dor prej masturbimit dhe pornografis mund te ri 2 ose 3 dit pa masturbu dua ta lej por prap filloj me eshte bere e merzitshme si mund ta kaloj ket situat dhe te hek dor prej masturbimit dhe pornografis ndonje keshill juaja do me ndihmoj shum faleminderit!

         

Një koment për “Si me hek dor nga pornografia”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultoheni me psikologun e psikiatrin. Tani je pothuaj ne moshen e pjekurise dhe duhet te pergjigjesh ta gjesh ndonje vajze per argetim si dhe fillim gradual te jetes seksuale!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: