Si duhet te behet

Si duhet te behet

Pershendetje jam 20 vjeqar rasteisht gjat nje kontrolli mjeku me tha se kam nje problem tek njeri testis,diqka njeri esht me i enjtur nuk e di sakt dhe me tha te bej analizen nese sdel mir duhet nje nderhyrje kirurgjike.. a esht kjo analiza spermogrami apo nje tjeter analiz?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: