Shtazani

Shtazani

Prshdoktor qe 6muaj kam mardhenie mirpo kam dhembje gjat mardhenies amos ndoshta jam e ftohur edhe ndoshta aj esht shkaku se sen geli shtatzan cfar me rekomandoni per ftohje

         

Një koment për “Shtazani”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju rekomandoj një vizitë tek Gjinekologu për ta definuar dhe skjaruar gjendjen e juaj. Dr premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: