shtatzania

shtatzania

TUNG JAM alda NKA KOSVA JAM 25 VJEQARE DHE KA TRE VJET QE NUK NGELEM SHTATZANE KAM BER SHUM KONTROLLA SHUM ANALIZA UN DHE BURRI BURRI ESHT MIR ME SPERMOGRAM DHE SPERMOKULTUR SHUM NE RREGULL KAM BER PARA NJE VITI E GJYSM OPERACION HAPJEN EKANALAVE TE MITRES POR SKAM NGEL SHTATZANE KAM BER EHDE 3 HER INSEMINIM POR PA SUKSES DHE ME KAN THEN MJEKET SE VETEM ME IVF MUNDESH ME NGEL SHTATZANE DHE E PROVUAM PAS NJE TERAPIE NJE KOH TE GJAT BERA IVF DHE NGELA SHTATZANE POR NE JAVEN E 7 GATI NE TE 8 ABORTOVA ME ESHT LESHU GJAKDERDHJA DHE ME THAN SE ISHTE SHTATZANI PA FRYT SI ESHT EMUNDUR KJO DHE ME KAN THEN SE ESHT SHTATZANIA SHUM POSHT GJAT ATYRE DITVE QE KAM QEN SHTATZANE POR ME THAN TE PUSHOJ NJE KOH EME PASTAJ TE SHOHIM SPO DI QKA ME BA JU LUTEM ME NDIMONI NDIMONI ME TREGONI DIQKA MA KTHENI NJE EPRGJIGJJE JU PERSHENDES

         

6 komente për “shtatzania”

 1. Anonymous says:

  Pas abortit eshte mire te pushoni se paku tre deri ne gjashte muaj ,pastaj te provoni prap nese nuk keni embrione te ngrira.Dr Premtimi

 2. aldi says:

  Dr premtimi shum flm per pergjigjjen por un kam nje shqetesim sepse ndoshta nuk mundem dot te ngeli shtatzane pa ivf ose po te provoj prap do me ndodh e njejta te abortoj ose te kem shtatzani pa fryt por un nuk mundem ta kuptoj dot si ndodh kjo shtatzani pa fryt ju lutem nese nuk ju bezdis ma kthen pergjigjjen ju falemnderit zoti ju a ktheft ket te mir jam shum e emrzitur doktor jo nuk kam embrione te ngrira desha ta ceki po te provoj prap me ivf duet te filloj prap me terapin si heren e par sepse vetem nje embrion e kam pasur

 3. Anonymous says:

  jam ana nga tirana dhe kam nje problem ne dat 13 kam bere abort dhe ne dat 17 kam kryer prape marreshenie dhe ka ndodhur perseri incidenti bera testin 2here dhe me ka dale pozitiv ka mundesi te kem ngelur shtatzane kaq shpejt apo mund te kene ngelur papasterti ju lutem me ktheni pergjigje jam shume ne merak

 4. Anonymous says:

  edhe une kam beh 3 her ivf po pa sukses

 5. Violcka says:

  Hej ju lutemi me ndihmomni se ka ba shtatezani me Ivf po ka pas abort 7 jav qa Esht e mundur te jet gabim ju pershendes kthema pergjigjen dr

 6. sara says:

  si mund te ngelesh shtatza shpejt ……?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: