shtatzania

shtatzania

prsh desha tju bej nji pyetje kam nga gushti çe dua te mbetem shtatzane por nuk po arrij mjeket me than çe i kam vezoret e izoluara me tha te marr spari 5 dit antibiotik me pas me tha pas 3 dite te ciklit menstrual ti perdor disa ilace te tjera…mecense nuk i kam pasur asnihe ciklin me rregull ce nga mosha 15 vjcare kur i kisha per her te par me vinin cdo 10 muaj nga pak me pas moora disa pilula ose nuk e di si i thoni ne menyr çe te me vijn me rregulll por kot perdora 4 muaj niher me pas gjasht muaj me pas i lash dhe deshiroja te mbetem shtatzane mjeku me tha sic ju thash me lart i perdora por nuk e di nga fillimi i muajit 10 me ka filluar te me fryhet barki bera disa teste te gjith me dolen negativ por me dhemb shpina shum nganjehere edhe koka sic nuk me ka dhimbur kurr me par a mund te ket mundsi çe testet per shtatzani te mos tregojn rezultatin sepse kam degjuar se te disa femra nuk funksionon testi vetem me analiz gjaku ju lutem mendimin tuaj

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: