Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje,deshta me dit a mbetesh shtatzan ne ditet para ciklit menstrual? Apo vetem mbas ciklit ne ditet e ovulvimit

         

Një koment për “Shtatzania”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na je drejtuar. Mundesite me te larta per shtatzani jane gjate diteve te ovulimit dhe vijne duke u ulur sa me afer dites se ciklit menstrual dhe gjate ciklit. Megjithate ekziston mundesia edhe pse shume e ulet.

    Gjithe te mirat
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: